RGF INOVATION reprezentuje firmę JOFEMAR na terenie naszego kraju.

Image
W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia, które technologicznie dostosowane są do sprzedaży praktycznie każdego produktu, od napoi, artykułów spożywczych, przemysłowych po elektronikę.

Innowacyjność

Innowacyjność maszyn Hiszpańskiej Firmy JOFEMAR, polega na zastosowaniu nowoczesnych systemów dostarczania oraz odbioru produktu przez klienta. Możliwość łączenia ze sobą automatów, powoduje to, iż istnieje możliwość tworzenia MINIMARKETÓW Vendingowych sprzedających wiele produktów w jednym miejscu. 

Image
Image

Serwis

Zajmujemy się sprzedażą nowych urządzeń Vendingowych. Budujemy naszą pozycję na zadowoleniu klienta i indywidualnym podejściu do niego. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i potrafimy szybko reagować na wszelkie potrzeby, zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dostęp do części zamiennych jak i pomoc techniczną w zakresie doradztwa doboru odpowiednich maszyn do produktu, który klient chciałby sprzedawać w kanale dystrybucji poprzez maszyny Vendingowe.

Nowe rozwiązania

Zapewniamy odpowiednią wiedzę techniczną i merytoryczną, wymaganą do sprawnej obsługi oraz wdrażania nowych rozwiązań, zaspakajających ciągle rosnące potrzeby klientów oraz użytkowników automatów samo sprzedających..

Image
Image

Współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, realizujemy wszelkiego typu nietypowe zamówienia gdzie zachodzi potrzeba wydania lub sprzedaży produktów z urządzeń Vendingowych

Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem?

Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiemy na wszelkie pytania techniczne.